villaDanielaLinkBar3

Villa Daniela je rodinný vinařský areál v nádherném prostředí vinic Lednicko – Valtického areálu v Úvalech u Valtic. Svým hostům nabízí ubytování pro 41 osob v komfortních 2 –  4lůžkových pokojích vybavených WIFI a vlastním sociálním zařízením se sprchovými kouty. Poloha našeho penzionu nabízí relax přímo uprostřed vinic Jižní Moravy a disponuje rozlehlou zahradou s dětským hřištěm a prolézačkami, 10ti metrovým bazénem se slanou vodou a příjemnou terasou s vyhlídkou na jezírko plné koi kaprů.

Stěžejním bodem areálu je zážitková restaurace Mezi vinicemi propojená s labyrintem vinných sklepů a stylového posezení v zámeckém i vinařském stylu. Součástí podniku je také krásná vinotéka zásobená víny z celé Jižní Moravy a taktéž doutníkový salonek. Zájemcům je také k dispozici klimatizovaná seminární místnost pro 40 osob, stejně jako hlídaná místnost pro jízdní kola a parkoviště s kamerovým dohledem. V blízkém okolí se nachází zámek Lednice, zámek Valtice, tenisové kurty, golfové hřiště Poysdorf a wellness resorty s venkovním koupáním Pasohlávky a Laa an der Thaya.

V současné podobě nabízíme hostům Lednicko-Valtického areálu pravděpodobně nejkomplexnější služby od ubytování, přes restauraci, vinné sklepy, degustace vín, vinotéku, doutníkový salonek, venkovní koupání s dětským hřištěm, půjčovnu scooterů, či seminární místnost.

 

 

besedniDumLinkBar3

Dovolujeme si Vám představit nově otevřený design hotel ve Valticích – Besední dům, jenž byl vybudován od základech původního zájezdního hostince Besední dům, jehož původ se datuje na přelomu 18. a 19. století. Hotel je umístěn v samém centru Valtic, cca 100 metrů od náměstí a 200 metrů od zámku Valtice. V dnešní podobě Vám nabízí patrně nejkomplexnější služby ubytování ve Valticích na vysoké úrovni.

V přízemí hotelu Besední dům se nachází kavárna v prvorepublikovém stylu s krbem a pohodlnými křesílky, která je denně od 8:00 do 10:00 hod k dispozici hotelovým a objednaným hostům na snidaně formou bufetu a od 10:00 do 22:00 (24:00) hod je standardně otevřena všem návštěvníkům.

Součástí hotelu je také nadstandardní wellness centrum nejen pro hotelové hosty, vybavené masážní místností, kde se Vám bude velice pečlivě věnovat naše certifikovaná masérka Dagmar Mášiková, saunou pro 6 osob s ochlazovací kádí, vířivou vanou pro 5 osob a relaxační místností s houpacími křesílky.